Efekt odstawienia

Chcę mi się... bardzo mi się chce zrobić coś dla najmłodszych, w sumie głównie dla nich robię na szydełku czy drutach. Ale chcę zrobić coś innego niż do tej pory... Sama nie wiem co. Chcę coś stworzyć. Od tak sama. Na razie szukam inspiracji w Internecie. Na razie jest kocyk. Zamówienie na 2 etui na telefon. Pewna istotka chce bym jej wyhaftowała coś, ale nie wiem. Nie czuję się biegła w tym temacie jeszcze... ale kto wie...
W ogóle to zauważyłam,że jak nie poprzerabiam choć godzinki w ciągu dnia na szydełku czy drucikach (a od niedawna do tego zacnego grona dołączyła także igła z nitkę :P ) to chodzę poirytowana, jakaś taka zmierzła. Normalnie mam efekt odstawienia jak po używkach.
Czasem mam ochotę po prostu robić, robić, robić... a tu się tak nie da. Pracuję od poniedziałku do piątku, więc czas mam ograniczony. A i wieczory też się czasem kurczą... Więc jak zdarza się tak że nie tknę moich robótek przez kilka wieczorów z rzędu to zaczyna mnie mierzić. A wy? Też tak macie?? Jakie jest wasze twórcze"uzależnienie"???


4 komentarze :

 1. Mam dokładnie ten sam syndrom:) Jak nie mogę wieczorem pohaftować to kładę się spać jakaś podirytowana:) Przez brak mojego narkotyku, czyt. xxx , nie odreagowuję po całym dniu i jestem wręcz zdenerwowana. No cóż, każdy ma swoje uzależnienie. Uważam, że nasze nie jest takie złe. Przynajmniej coś tworzymy a nie działamy destrukcyjnie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. otóż to :D i nie robimy nim krzywdy ani sobie, ani innym :D
   Oby każdy miał takie twórcze uzależnienia :D

   Usuń
 2. Takie uzależnienie jest szkodliwe, a wiec pożyteczne :D. Martusia, Ty się nawet nie zastanawiaj... ja juz się nakręciłam na ten HAFT.... ;-) Nie musi być perfekcyjny przeciez....Spróbuj pliss ;-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Perłowa Dziewczyno :D już próbuję, na razie w przerwach między kocykiem robię obrazek z sikorkami dla mojej mamy, jak go skończę i wyjdzie mi ładnie to zabiorę się za twój ;) albo może sama się skusisz na randki z igłą???

   Usuń

Dziękuję, że zechciałaś(eś) podzielić się ze mną swoją opinią ;)

Rękodzielnik Marty © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka