Prezent dla mamy

Odkąd tylko wzięłam do ręki druty, szydełko moja mama mnie dopinguje i cokolwiek nie zrobię to ubóstwia, zachwyca, zdarza się reż czasem krytyka. Jednak są rzeczy na które rzuca się niczym rozszalałe zwierze. Uwielbia serwetki, bieżniki... od jakiegoś czasu terroryzuje mnie żebym zrobiła jakiś obrus. Do tej pory troszkę się bałam że nie podobałam. Przy pracy zawodowej przerabianie jakichkolwiek rzeczy nie jest łatwym zadaniem. Ponadto z braku czasu wydłuża się czas wykonania rzeczy... I tak wymyśliłam sobie, ze zrobię mamie prezent - obrus na naszą ławę. Czy zdążę nie wiem. Okaże się w najbliższych dniach, bo Dnia Matki mam już nie wiele czasu. Jak nie do dnia matki to może uda mi się do jej urodzin :P (grudzień).

Na tapetę idzie wzór który znalazłam Sabrina Robótki Extra - Szydełkowe obrusy.Może ktoś tworzył ten obrus??? I ma jakieś wskazówki??? Mnie przeraża łączenie tych elementów, bo po za kocykiem nie robiłam nic takiego jeszcze i nie wiem czy uda mi się to jakoś ładnie połączyć...

1 komentarz :

  1. Wow, obrus to dopiero jest wyzwanie! Ten na zdjęciu jest przepiękny i mama na pewno będzie zachwycona prezentem. Trzymam kciuki za jego wykonanie!

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję, że zechciałaś(eś) podzielić się ze mną swoją opinią ;)

Rękodzielnik Marty © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka