Wielkanocny koszyczek od Igiełki

Niedawno skończyłam testować kolejny wzorek od Igiełki. Oczywiście wzorek bez zarzutu. Ja wybrałam tylko jeden (brak czasu na więcej) z zajączkiem. Jest przesłodki.
Od razu wymyśliłam sobie, że hafcik ten oprawię w karteczkę. Choć nie jestem w tej kwestii zbyt biegła. Jak czasami oglądam Wasze karteczki tak cudnie ozdobione z osadzonym haftem.
Ogólnie jakoś tak tematyka Wielkanocy mnie nie kręci. Nie wiem jakoś szybciej mi si zmotywować i więcej radości jest z tworzenia w tematyce bożonarodzeniowej. Ale gdy zobaczyłam te wzorki postanowiłam spróbować.

Świeżutki haft - prosto z tamborka 

Od razu wiedziałam, że zacznę od koszyczka z zajączkiem, zajączek mnie zauroczył i tak wygląda jakby się do nas uśmiechał. Haftowało się dość szybko, wzór nie jest trudny. Kolorki dobierałam sama, oczywiście mulina to DMC. A haftowałam na Aidzie Rustico 16ct. Do tego haftu wykorzystałam 11 kolorów. Do konturów wykorzystałam dwa kolorki muliny.

Gotowa karteczka


Oczywiście każdy wzorek który testowałam ja i inne hafciarki można nabyć u Igiełki, zachęcam gorąco do korzystania z jej wzorów.

11 komentarzy :

Dziękuję, że zechciałaś(eś) podzielić się ze mną swoją opinią ;)

Rękodzielnik Marty © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka