Porządki

Wracam. Przepraszam Was za moją nieobecność, ale jakoś odeszły mi chęci do czegokolwiek... 25 września zmarł mój ukochany dziadziuś :( Jedyne pocieszenie, że jest już ze swoją ukochaną - moją babcią, za którą tak tęsknił cały czas. No, ale nie o tym dziś.

Widziałam już na paru blogach, że zaczęłyście przygotowywania do Świąt. Kilka dziewczyn testowało kartki, które można nabyć w Kokardce. Ja kilka z nich (klik) wyszywałam w zeszłym roku, tuż po operacji. Zgodzę się z dziewczynami, że wzór powinien mieć jedną wersję bez backstitch i na pewno ułatwiłoby pracę gdyby był zaznaczony środek. Co do samych recenzji nie będę się powtarzać. W zeszłym roku nakupiłam ich trochę, ale nie wszystkie wyszyłam. I tak przy okazji, że pojawiło się o nich na innych bogach, zmotywowałam się by przeszukać moje zeszłoroczne zapasy. I są. Zostały dwie karteczki, których nie zdążyłam już wyszyć, bo zastały... mnie święta.

Mikołaj i Bałwanek

Nowe wzorki kartek także zakupione. Kupiłam aniołka, który w zeszłym roku poleciał do Belgii, do dziewczyny, która wzięła udział w Facebookowym konkursiku. Wyszedł mi w zeszłym roku tak pięknie, że i w tym roku go zamówiłam i zamierzam wyszyć. Jednak w tym roku chyba do nikogo nie poleci. Chyba zostanie u mnie, ale to jeszcze zobaczę :)

Zakupione w tym roku kartki
Od Kokardki dostałam gratis wzorek za tytuowany "Czas na prezenty". Muszę powiedzieć że zauroczył mnie ten bałwanek i jeśli tylko mi się uda to z chęcią go sobie wyhaftuję na święta...Na razie mam karteczki i zaczętą pracę niespodziankę. Ale dziś zacznę od kartkę z bałwankiem.

6 komentarzy :

Dziękuję, że zechciałaś(eś) podzielić się ze mną swoją opinią ;)

Rękodzielnik Marty © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka